adalar nakliyat

adalar evden eve nakliyat

1989 yılında kurulan firmamız Evyap Nakliyat, İstanbul’da adalara taşınma da yetkili firmasıdır.

hiç bir prosedürlü uğraşmadan sanki şehir içinde taşırırcasına İstanbul Adalar nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız her gün adalar nakliyatı hizmeti veren Tek nakliyat firmasıdır.

Bir Doğa harikası olan İstanbul un Adalar ilçesine evinizi taşımak sıradan bir evden eve nakliyat işinden biraz daha teferruatlı bir işlemdir.

Bunun sebebi de kara yoldan adaya ulaşmak imkansız olduğundan adaya taşınacak eşyaların hangi araçla nasıl
taşınacağıdır.

Adaya Nasıl Taşınabiliriz ?

Bu soruya cevap verebilmemiz için öncelikle müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp expertiz hizmeti almanız gerekmektedir Adaya taşınma sadece önceden izin alınma yöntemi ile gerçekleştirilmektedir ve expertiz hizmeti sayesinde adaya gidecek araç ebatı belirlenir firmamız filosunda 3 farklı boyutta taşıma kamyonu mevcuttur.

bu kamyonlar: 

1+0 evler için küçük boyu 

1+1 evler için orta boy

2+1 evler için büyük boy

3+1 evler için maksi boy araçlardır

araçların tamamı kapalı çelik kasa olup içi ev eşyası taşıma için uygun olarak dizeyn edilmiştir.

adalar nakliyat

Expertiz Hizmeti nedir Nasıl Alabilirim ?

Expertiz hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize ücretsiz verilen bir hizmet olup Eşyalarınızı taşıyacak uygun araç seçimi ve taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması için yapılır,

Experiz hizmeti sonuncunda ;Adalar ilçesine taşınacak eşyalar için uygun araç seçimi yapılır. Adaya gidecek araç ebatı önemlidir, Feribot harcı araç büyüklüğüne  göre değişmektedir

mevcut pandemi sebebi ile fiziki olarak ekspertiz almak istemeyen müşterilerimiz için whtsup hattımızdan online olarak da ekspertiz hizmeti verilmektedir.

Hangi adaya gittiğimin önemi var mı?

Eşyalarınızın heybeliada , Büyükada , Kınalıada, ve Burgaz adaya nakliyesi arasında herhangi bir fark yoktur bunlar dışında kalan adalar için ücret ve taşıma farkı mevcuttur.

Adalara Nakliye Kamyonu Nasıl gidecek ?

Eşyalarınız için uygun araç seçildikten sonra firmamız tarafından adalar belediyesinden randevu alınarak taşıma günü için feribot sırası alınır ve feribot harcı yatırılır. Harç makbuzu dilerseniz tarafınıza ulaştırılacaktır.rendvular genelde 1 hafta önceden alınmaktadır. aksi takdirde aynı hafta içerisinde feribotta yer bulunmadığından taşıma günü ertelenmek zorunda kalabilir.

Harcı ben ödeyebilir miyim ?

Dileyen müşterimiz bu harç yatırma işlemini kendisi de yapabilecektir.

Harç işlemi Yapıldıktan sonra taşıma gününden bir gün önce eşyalarınız evden eve nakliyat kamyonuna yüklenecektir. Taşıma günü feribot sabah erken kalktığından taşıma süresi yetmeyeceği için adalara yapılan nakliye işlemleri en az iki gün sürmektedir. İş bu sebeple taşıma gününden önce eşyalarınız araca yüklenecektir.

Eşyalarım o akşam nerede kalacak_?

Taşıma gününden önce nakliyat kamyonuna yüklenen eşyalar firmamızın güvenliği altında olup araçlardan bir daha indirilmeyerek garaja getirilir ve sabah garajdan çıkıp doğrudan kartal maltepe bölgesinden kalkan feribota binerek adaya ulaştırılır.