esya depolama


avcılar Eşya Depolama ,İstanbul Avrupa yakası avcılar semtimizde müşterilerimizle 18 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz .Eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde onlarca depolarımızdan size en yakın olan depomuzda ister kişiye özel ister geniş depolar olsun en iyi hizmeti bizlerden satın alabilirsiniz.

avcılar semtinde kiralık depolarımız ile güvenli depolama ile tanışacaksınız.

esya depolama

İster yeni eve taşının isterseniz bir süreliğine ülke dışına çıkın fazladan ev kirası ödememek doğalgaz, elektrik, telefon, internet ve sigorta masraflarından kaçınarak depolama hizmeti satın alıp ekonomik fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.
avcılar Eşya Depolama
Mevsimsel olarak fazla olan eşyalarınız ya da anıları olupta atmak istemediğiniz eşyalarınız için eşya depolama hizmetimizle tanışmalısınız.

avcılar depolama

Temiz ve Güvenli avcılar Eşya Depolama Hizmeti
Eşya depolama günümüzde en çok ihtiyaç duyulan çözümlerden birisidir.

Evlerde, iş yerlerinde alan problemi olduğu için fazla eşyaların, eski eşyaların, dönemsel kullanılan eşyaların başka bir yerde tutulması gerekir. Firmamız avcılar eşya depolama hizmetleri kapsamında bunu başarılı şekilde yapıyor.

esya depolama

Temizliği, düzenliliği ve güvenilirliği ile bir depolama şirketinde aranan bütün özellikleri barındıran firmamız, profesyonel kadrosuyla alanında fark yaratıyor.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak bölgenin lider markası konumunda bulunuyor.

Evlerinizde koymaya yer bulamadığınız, atmaya da kıyamadığınız veya zaman zaman kullanmak için saklamayı düşündüğünüz eşyalarınızı firmamız depolarında güven altında tutabilirsiniz.

Firmamızdan alacağınız hizmet ile evlerinizde uzak kalacağınız dönemlerde aklınızın sürekli eşyalarınızda kalmasını istemiyorsanız güvenli eşya depolama çözümlerimiz tam size göredir.

Çalınma, yangın, sel gibi durumlarda zarar görme ihtimallerini firmamız hizmetleriyle ortadan kaldırabilirsiniz.


avcılar Eşya Depolama ile Gözünüz Arkada Kalmasın
Uzun süreli bir tatile çıkacaksanız, yurt dışına ya da başka bir şehre eğitim için gidecekseniz eşyalarınızı firmamız depolarında güven altında tutabilirsiniz.

avcılar depolama

Yüksek meblağlarda ev kiraları vermek yerine, çok yüksek kira bedelleri ödemek yerine firmamızın depolarında çok uygun maliyetlerle eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

esya depolama

Evlerinizde, iş yerlerinizde o an için yer açmak amacıyla çıkarmak zorunda hissettiğiniz eşyalarınız çöpe atmak yerine güvenli depolarımızda tutabilir, ilerleyen zamanlarda tekrar değerlendirebilirsiniz.

Benzer şekilde evlerinizde, ofislerinizde herhangi bir tadilat işlemi, onarım işlemi, yenileme işlemi devam ederken eşyalarınızı avcılar eşya depolama hizmetimizle güven altında tutabilirsiniz.

Eşyalarınızı depolayabileceğiniz yeterli alana sahip değilseniz temiz, güvenli ve tertipli depolarımızda eşyalarınızın tutulmasını tercih edebilirsiniz.
avcılar Eşya Depolama Ücretleri
avcılar eşya depolama hizmetlerimizde eşyalarınızın kutuları kilitli olarak tutulur ve anahtarları sadece size teslim edilir.

avcılar depolama Fiyatları

Depolarımız 7/24 kamera sistemleriyle izlenir ve kayıt altına alınır. Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilenmeden muhafaza edilir. Alan olarak 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi depolama alanları tarafınıza tahsil edilir. Eşyalarınızın miktarı, depolama süreniz ve depolama alanınıza bağlı olarak kira bedeli çıkarılır.

Firmamız her zaman en ekonomik kiralama bedeli sunar. Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz expertiz almak için 0532 472 05 90

iletişim numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.
avcılar eşya depolama firmamız 1989 senesinde kurulmuş olup uzun senelerdir siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına büyük çabalar sarf etmektedir.

Profesyonelliğimiz, deneyimlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere her zaman hizmet imkânı tanımaktan mutluluk duyarız.

Depolamak istediğiniz eşyalarınız mevcut olduğunda bizi aramanız yeterli olacaktır. Bizlere sonuna kadar güvenebilir ve eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Sizlere profesyonel bir hizmet imkanı tanıyoruz ve eşyalarınızın aklınızda kalmasına müsaade etmiyoruz.

Sistemimiz son derece gelişmiştir ve depolama hizmetini sizlere üst kalitesi veririz. Depolama alanlarımız çok geniştir ve her türlü eşyayı alacak kapasiteye sahiptir.

Eşyalarınızı depolama alanlarına yerleştirmeden evvel depolama alanlarımız temizlenir ve daha sonra eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından paketlendikten sonra depolama alanlarına getirilir.

Aynı zamanda sizlere sigortalı hizmet imkânı tanıyoruz ve eşyalarınızı yerleştirmeden evvel sigortalıyoruz. Eşyalarınız sigorta kapsamında olduğu için eşyalarınızın herhangi bir problem ile karşılaşması durumunda firmamız bu sorumluluğu üstleniyor.

avcılar eşya depolama işlemini gerçekleştiren firmamız sayesinde eşyalarınız temiz ortamda istediğiniz kadar kalabilir. Aynı zamanda depolama alanlarımız son derece güvenilir alanlardır. Bizlere güvenebilir ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin bizlere cep telefonu numarasını ulaşması yeterli olacaktır. Bize ulaşım sağlayan kişilerin adresine kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Ekibimizde çalışma gösteren profesyonel nitelikli kişiler eşyalarınızı inceleyecekler ve daha sonra ise sizlere fiyat teklifinde bulunacaklar. Fiyatlarımız son derece uygundur ve asla bütçenizi sarsmayacak cinstendir.

Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman için ön planda bulunduğu için fiyatlarımızı düşük tutuyoruz ve sizlere asla mağdur etmiyoruz.

Her zaman sizlere uygun fiyata hizmet vermek için çaba gösteriyoruz. Eşya depolama hizmetimizi almak istediğinizde ekiplerimiz adresinize kadar gelip eşyalarınızı paketledikten sonra araçlarımız ile depolama alanlarına götürmektedir.

Paketleme işlemi için araç ve gereçleri firmamız karşılıyor ve buna herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve dilediğiniz hizmeti kısa zaman içerisinde bizden alabilirsiniz. Sizlere hizmet imkanı tanımaktan mutluluk duyarız.

avcılar eşya depolama firmamız eşyaların miktarına göre fiyat teklifi vermektedir. Uzun senelerin vermiş olduğu bir deneyimimiz mevcuttur ve bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Sizlere uygun fiyata kaliteyi göstermek bizim işimizdir. Depolama hizmetlerinde her zaman için son teknolojiyi tercih ediyoruz ve eşyalarınızın güvenli olması için büyük çabalar sarf ediyoruz. Müşterilerimiz istedikleri zaman eşyalarını görmek için depolama alanlarına gelebilirler.

Firmamız hafta içi ve aynı zamanda hafta sonu müşterilerine 7/24 saat eşya depolama hizmeti sağlar. Eşya depolama hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler cep telefonu numaramızdan müşteri temsilcimize bağlanarak randevularını oluşturabilirler.

Sizlere kaliteli düzeyde hizmet imkânı tanıyacağınızdan şüpheniz olmasın. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve dilediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Firma olarak müşterilerimizin taleplerine her zaman önem veriyoruz ve onların talepleri doğrultusunda hizmetimizi gerçekleştiriyoruz

Firmamızda çalışan ekibimizin her biri bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren kişilerden oluşur. Her birinin yeterlilik belgesi olduğu gibi sertifikaları da mevcuttur. İşini bilirkişiler ile çalışmak bizim için çok önemlidir ve bunun için de çalışmak isteyeceğimiz kişileri seçerken özenli davranıyoruz.

Sizde eşyalarınızı depolamak için kaliteli güvenilir ve uygun fiyat teklifi veren firma arayışına girdiyseniz o halde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü aradığınız bütün özellikler bizde mevcuttur. Bizlere WhatsApp hattınızdan ya da iletişim numaramız dan kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilir ve eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.